Lexmark Marka Koruması

Orijinal Lexmark sarf malzemeleri, kalite ve güvenilirlik anlamına gelir.

Lexmark markasını Korumak için Kontrol Edin

 

Lexmark markası yazdırılan her sayfada kalite ve güvenilirlik anlamına gelir. İmajınıza önem veriyorsanız, Orijinal Lexmark sarf malzemeleri en iyi seçenektir. Lexmark, Orijinal Lexmark testlerinden geçmeyen sahte, belirsiz piyasa veya diğer ürünlerle itibarımızı zedelemek isteyen yurt içi ve genel piyasalardaki üreticileri ve satıcıları aktif bir şekilde denetlemektedir.

Ticari markaları ihlal eden sahte kartuş ve patentleri ihlal eden çoğaltmaya uygun kartuş üreticileri ve satıcıları, düşük kaliteli ürünler satarak markamıza zarar vermektedir. Yazıcınız için en iyisini istiyorsanız yalnızca coğrafi bölgenize özgü Orijinal Lexmark sarf malzemelerini kullanın.Lexmark Sarf Malzemeleriniz Orijinal mi?

Lexmark, müşterilerini sahte mürekkep ve toner kartuşlarından korumaya çalışmaktadır. Düşük ürün performansı, güvenilirlik sorunları veya baskı kalitesi sorunları yaşıyorsanız;

Korumak için Kontrol Edin

Lexmark'ın Marka Koruma Çabaları

Lexmark Markası'nı sahte ve belirsiz pazar faaliyetlerinden korumak çok önemlidir. Lexmark, yurt içi ve genel piyasalardaki ticari markaları ihlal eden sahte kartuşların ve patentleri ihlal eden çoğaltılmaya uygun kartuşların üreticileri ve satıcılarını denetleyerek sahteciliğe karşı dünya çapında aksiyonlar geliştirmektedir.

 

ORİJİNAL LEXMARK KARTUŞUNA SAHİP OLDUĞUNUZDAN EMİN OLMANIN 5 YOLU

1) Fiyat

Fiyatın gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünüyorsanız, büyük olasılıkla gerçek değildir. Satın alma işleminden önce Orijinal Lexmark kartuşlarının piyasa fiyatlarını öğrenin.

2) Satın Alma Noktası

Ürünleri yalnızca Lexmark'tan veya yetkili bir satıcı veya dağıtıcı firmadan satın alın. Lexmark kartuşlarının satışını yapan uluslararası ticaret ve açık artırma web sitelerine dikkat edin.

3) Ambalaj

Açılmış, yeniden bantlanmış, yeniden kapatılmış veya kullanılmış gibi görünen ambalajlar Orijinal Lexmark ürünü olmayabilir.

4) 3B Holografik Güvenlik Etiketleri

Lexmark, Orijinal Lexmark ürünlerini tespit etmenize yardımcı olmak üzere birçok yazıcı sarf malzemesi ambalajında 3B holografik güvenlik etiketleri kullanmaktadır.

 

Düz tutularak bakıldığında: Yeşil zemin üzerinde kırmızı Lexmark logosu görüntülenir.

İki yana veya yukarı aşağı eğildiğinde: Numaralı noktalar görüntülenir.

Döndürüldüğünde: "Lexmark" ve "Genuine" sözcükleri görüntülenir.

5) Seri Numaraları

Lexmark, birçok yazıcı sarf malzemesi ambalajında seri numaralarını bulundurur. Seri numaraları, ürünün üretimden kullanım ömrü sonuna kadar Lexmark, dağıtıcı ve satıcı ile müşteri izlenebilirliğini sağlayan global bir izleme sistemidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR