Lexmark 78C5XM0 - Ekstra Yüksek Kapasiteli Kırmızı Toner
Lexmark 78C5XM0 - Ekstra Yüksek Kapasiteli Kırmızı Toner

Lexmark 78C5XM0 - Ekstra Yüksek Kapasiteli Kırmızı Toner (78C5XM0)

Fiyat : $240.00  + KDV
KDV Dahil : ₺7.787,40
TL Fiyat : ₺6.489,50(₺1.297,90 + KDV)
₺943,14 'den başlayan taksitlerle

Baskı Kapasitesi : 5.000 Sayfa

Açıklama

 

Ürün Kodu

78C5XM0


Baskı Teknolojisi

Renkli Lazer


Baskı Kapasitesi

5.000 standart sayfa Kapasite değerleri ISO/IEC 19752 standartlarına göre verilmiştir.


Raf Ömrü

2 Yıl 

 

Tutarlı ve üstün görüntü kalitesi. Uzun ömürlü sistem güvenilirliği. Üstün sürdürülebilirlik. Yeni sarsıntı önleyici yazdırma sistemi.

 

Birlikte En İyi

Orijinal Lexmark sarf malzemeleri, Lexmark yazıcınızla "birlikte en iyi" şekilde çalışarak, ilk sayfadan son sayfaya kadar mükemmel yazdırma kalitesi sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

Yüksek Verimli

Orijinal Lexmark kartuşlarıyla tasarrufunuzu en üst düzeye çıkarın ve üstün kalitenin keyfini sürün. Yüksek Verimli kartuşlar, Standart Verimli kartuşlardan daha düşük sayfa başı maliyeti sunar ve daha fazla sayfa sayısı içerir. Yüksek hacimli yazdırma işleri için mükemmeldir.

 

Unison™ Toner

Lexmark yazdırma sistemi performansında önemli bir yeri olan Unison™ Toner'in benzersiz formülü, yeni sarsıntı önleyici yazdırma sistemiyle her zaman mükemmel görüntü kalitesi ve uzun ömürlü sistem güvenilirliği sağlayıp, üstün sürdürülebilirliği destekler.

 

Lexmark İade Programı Kartuşları

Lexmark İade Programı kartuşları, lisansın koşulu olan müşteri sözleşmesine karşılık olarak özel fiyatla satılan patentli yazıcı kartuşlarıdır. Bu lisans koşuluna göre kartuşlar sadece bir kez kullanılabilir ve yeniden üretime sokulması veya geri dönüştürülmesi için Lexmark'a iade edilir. Bu patentli kartuşlar tek kullanım için lisanslanmıştır ve belirli bir miktar mürekkep ve/veya toner kullandıktan sonra çalışmayı durduracak şekilde tasarlanmıştır. Değişiklik gerektiğinde kartuşta değişebilen miktarda mürekkep ve/veya toner kalabilir. Bu şartlar olmadan satılan yedek kartuşlar da mevcuttur.

 

Kullanıldığı Yazıcı Modelleri

Renkli Lazer
CS421dn CS521dn CS622de
Çok Fonksiyonlu Lazer
CX421adn CX522ade CX622ade CX625ade CX625adhe
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR