Lexmark CS632dwe Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS632dwe Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS632dwe Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS632dwe Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS632dwe Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS632dwe Renkli Lazer Yazıcı

Lexmark CS632dwe Renkli Lazer Yazıcı (CS632dwe)

Fiyat : $947.00  + KDV
KDV Dahil : ₺36.693,67
TL Fiyat : ₺30.578,06(₺6.115,61 + KDV)
₺4.444,01 'den başlayan taksitlerle

Wi-Fi

Fiyat ve Stok bilgisi için lütfen mail atınız.

 

[email protected]

Açıklama

 

Ürün Broşürü için TIKLAYINIZ.

 

Olağanüstü performans ve güvenli tasarımla CS632dwe yazıcı, dakikada 40 sayfaya kadar* yazdırma, 20.000 sayfaya varan siyah beyaz ve 11.700 sayfaya ulaşan renkli toner verimleri** ile daha fazla üretkenlik sağlar. İlk sayfayı hızlı yazdırma süresi, üstün yazdırma kalitesi ve kullanımı kolay dokunmatik ekran.

 

 

Kesintisiz profesyonel ürün desteği

Cihazlarımız, kolay kurulumdan ömür boyu yüksek hacimli yazdırmaya kadar kullanımı kolay ve sezgisel özelliklerle donatılmıştır.  Eğitim ve ürün desteği videolarından toner değiştirme gibi bakım işlemlerine yönelik basit renk kodlu kılavuzlara kadar üst düzey bir cihaz deneyimi yaşayın.  Yönetimli yazdırma hizmeti kullanan müşterilerimiz için filo tanılamalarına yönelik, Lexmark'ın ortaya çıkabilecek sorunları önceden belirlemesine ve önlemesine yardımcı olan tahmine dayalı analizler sunuyoruz.

 

Tescilli teknoloji

Servisler, çözümler, donanım ve ürün yazılımları alanlarında sahip olduğumuz temel teknolojilerle, belgeniz, cihazınız ve ağınız arasındaki güvenlik açığı riskini azaltarak sorunsuz bağlantılar kurarız​. Uzmanlığımızla müşterilerimiz en iyi avantajlardan yararlanır.

 

Tasarımıyla güvenli

Lexmark, sahip olduğu uzmanlıkla müşterilerin verilerini, cihazlarını ve ağlarını korumalarına yardımcı olur. Güvenlik ekosistemimiz, en karmaşık veri koruma zorluklarının üstesinden gelecek şekilde tasarlandı. Benzersiz bir dijital sistem parmak izi oluşturmak için yerleşik kimlik doğrulama, sistem bütünlük kontrolleri ve kriptografik özellikler içeren Güvenilir Platform Modülü'nü (TPM)*** de artık kullanıma sunuyoruz. TPM, Ortak Kriterler ve Federal Bilgi İşlem Standardı (FIPS) dahil olmak üzere en sıkı sektör ve ABD devlet güvenlik standartlarını karşılar.

 

Yönetilebilirlik

Bu IoT özellikli cihazların kurulum, yapılandırma, sarf malzemesi yönetimi ve teşhis gibi işlevleri uzaktan yönetilebilir. Kablosuz özellikleri, her yerden erişime olanak tanırken uzaktan ürün yazılımı güncellemeleri en yeni güvenlik özelliklerine yükseltme işlemini kolaylaştırır. Mobil yazdırma uygulamamız sayesinde yazdırma işlerinizi yalnızca telefonunuza dokunarak uzak konumlardan kolayca izleyip yönetebilirsiniz.

 

Sürdürülebilirlik

Energy Star®, Blue Angel, RoHS ve EPEAT® Silver sertifikalı. Modeller bugün olduğu kadar gelecekte de sürdürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Lexmark, en az %35 oranında PCR malzeme içeriği ve sürekli geliştirmeye odaklanan ürünleriyle geri dönüştürülmüş içerikler konusunda sektör lideridir. Bu seri ayrıca uzun ömürlü, sağlam ve atıkları azaltan özelliklerle tasarlanmıştır.

 

Akıllı Tasarım

Her temas noktası, yüksek kullanıma karşı dayanıklı ve erişilebilirlik standartlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Çelik çerçeveler cihazı destekleyerek uzun süreli tutarlı performans ve dayanaklılık sağlar. Ürünler, uzun ömürlü bileşenlerle uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır ve bakım işlemi yalnızca birkaç araçla kolayca yapılabilir.

 

*ISO/IEC 24734 (ESAT) uyarınca ölçülen yazdırma hızları. Daha fazla bilgi için: www.lexmark.com/ISOspeeds.

***Güvenilir Platform Modülü (TPM) bazı ülkelerde kullanılamaz.

**ISO/IEC 19798'e göre, ortalama sürekli siyah veya sürekli kompozit renklilerdeki (CMY) verimin tek taraflı (simplex) modda bu sayfa sayısına kadar olduğu açıklandı. Gerçek verim, birçok faktöre bağlı olarak önemli oranda değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için: www.lexmark.com/yields. Döngüsel ekonomi ilkeleri kapsamında, Unison™ Toner içeren orijinal Lexmark sarf malzemeleri, Lexmark Toner Toplama Programı'nda (LCCP) geri dönüştürülmüş bileşenler içerebilir.

 

"Önerilen Aylık Sayfa Hacmi", müşterilerin Lexmark’ın ürün tekliflerini her ay cihazda yazdırmayı planladıkları ortalama sayfa sayısına göre değerlendirmelerini sağlayan bir sayfadır. Lexmark, ayda birkaç sayfa sayısının, sarf malzemeleri değiştirme aralıkları, kağıt yükleme aralıkları, hız ve tipik müşteri kullanımı gibi faktörlere bağlı olarak optimum cihaz performansı için belirtilen aralıkta olmasını önerir. 

Tüm bilgiler, önceden duyurulmaksızın değiştirilebilir. Herhangi bir hata veya eksiklikten Lexmark sorumlu tutulamaz.

 

Teknik Özellikler

Baskı Teknolojisi
Renkli Lazer
Baskı Boyutu
A4
Baskı Hızı (A4 Siyah)
En fazla 40 sayfa/dakika'ya kadar
Baskı Hızı (A4 Renkli)
En fazla 40 sayfa/dakika'ya kadar
Baskı Hızı Dubleks (A4 Siyah)
En fazla 20 sayfa yüzü/dakika'ya kadar
Baskı Hızı Dubleks (A4 Renkli)
En fazla 20 sayfa yüzü/dakika'ya kadar
Baskı Çözünürlüğü (Siyah)
1200 x 1200 dpi
Baskı Çözünürlüğü (Renkli)
4800 Renk Kalitesi (2400 x 600 dpi), 1200 x 1200 dpi
İlk Sayfa Baskı Süresi (Siyah)
En Yüksek Hız 6.5 saniye'den az
İlk Sayfa Baskı Süresi (Renkli)
En Yüksek Hız 6.7 saniye'den az
Kağıt Besleme Kapasitesi
En fazla 250 sayfa 20 lbs veya 75g/m2
Kağıt Çıkış Kapasitesi
En fazla 170 sayfa 20 lbs veya 75g/m2
İşlemci
Dual Core 1000 MHz
Standart Bellek
1024 MB
Maksimum Bellek
1024 MB
Sabit Disk
Var
USB Portu
Var
Ethernet Portu
Var
Kablosuz Ağ
Var
Dokunmatik Ekran
Var
Aylık Maksimum Baskı Adedi
En fazla 125.000 Aylık Baskı Kapasitesi
Boyut (mm - Y x G x D)
318.3 x 455 x 422.5 mm.
Birlikte Gelen Siyah Toner
3.000 Sayfa Siyah Toner
Birlikte Gelen Mavi Toner
2.000 Sayfa Mavi Toner
Birlikte Gelen Kırmızı Toner
2.000 Sayfa Kırmızı Toner
Birlikte Gelen Sarı Toner
2.000 Sayfa Sarı Toner
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR