Lexmark CS730de Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS730de Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS730de Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS730de Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS730de Renkli Lazer Yazıcı
Lexmark CS730de Renkli Lazer Yazıcı

Lexmark CS730de Renkli Lazer Yazıcı (CS730de)

Fiyat : $865.00  + KDV
KDV Dahil : ₺32.402,10
TL Fiyat : ₺27.001,75(₺5.400,35 + KDV)
₺3.924,25 'den başlayan taksitlerle

 

Açıklama

 


Ürün Broşürü için Tıklayınız.

 

 

Güvenlik, kullanım kolaylığı ve sürdürülebilirlik için tasarlanan Lexmark CS730de, dakikada 40 sayfayı bulan hızlarla orta ve büyük ölçekli çalışma grupları için profesyonel renkli baskılar sunar*

Yazıcınızı Özelleştirin

Lexmark Ekranın Özelleştirme özelliği ile slayt gösterisi ve ekran duvar kağıdı olarak gösterilebilen ya da aygıt boşta olduğunda ekran koruyucu olarak kullanılabilen özel resimlerle yazıcı kontrol panelini kolayca özelleştirebilirsiniz. Özel iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak diğer Lexmark çözümlerini veya üçüncü taraf iş ortağı çözümlerini de ekleyebilirsiniz.

 

Sürdürülebilirliğe odaklanın

Otomatik çift taraflı yazdırmanın yanı sıra EPEAT® Silver ve ENERGY STAR® sertifikalarının puanlamalarına destek olan dahili enerji tasarrufu modları.

 

Çözüm esnekliği

Lexmark'a özel Bulut Çözüm Çerçevesi (cSF) ve Yerleşik Çözümler Çerçevesi (eSF) uygulamaları yazıcının her müşterinin ve sektörün ihtiyaçlarına göre planlanabilmesini sağlar.

 

Çok amaçlı ortam kullanımı

Kolaylık, güvenilirlik ve çok amaçlılık için geliştirilen ortam yüklemesi ve beslemesinin yanında 650 sayfa standart girdi kapasitesi (2300'e kadar genişletilebilir), küçük ortam ve afiş uzunluğu desteği ve yanlış beslemeye karşı olağanüstü dayanıklı girdi tepsileri.

 

Internet of Things (IoT) sizin için çalışsın

IoT özellikli sofistike yazıcılarımız yüzlerce veri noktasını sürekli takip eden sensörlerle yüklüdür. Cihazınızı Lexmark Bulut Hizmetleri'ne bağladığınızda tahmine dayalı servis ve otomatik sarf malzemesi yenileme gibi ek özelliklerle performans ve çalışma süresini optimize edebilirsiniz.

 

Tasarımıyla güvenli

Lexmark güvenlik özellikleri belgede, cihazda, ağ üzerinde ve aradaki tüm noktalarda bulunan bilgilerinizin güvende kalmasına yardımcı olur. Güvenliği her zaman geliştiriyoruz. Benzersiz bir dijital sistem parmak izi oluşturmak için kimlik doğrulama, sistem bütünlük kontrolü ve kriptografik özellikler sunan standart Güvenilir Platform Modülü'ne*** de artık sahibiz.

 

Sağlam, kalıcı kalite

Güçlü yazıcılarımız arka ofisten zorlu üretim koşullarına kadar çeşitli ortamlarda kaliteli renkli çıktılar üretir. Dayanıklı çelik kasalar, uzun ömürlü bileşenler ve 22.000/10.500 siyah/renkli sayfaya** kadar yedek toner verimi ile yazıcılarımız özellikle uzun yıllar dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, bu özellikler en son güvenlik özellikleri ve yeni cihaz işlevlerine yükseltilebilir.

 

Kullanışlılık

Kullanıcıların temel ve karmaşık her görevi sezgisel olarak tamamlamasına yardımcı olan büyük, tablet benzeri, düğmesiz dokunmatik ekranlar sayesinde güçlü özelliklerden yararlanmak kolaydır.

 

**ISO/IEC 19798'e göre, ortalama sürekli siyah veya sürekli kompozit renklilerdeki (CMY) verimin tek taraflı (simplex) modda bu sayfa sayısına kadar olduğu açıklandı. Gerçek verim, birçok faktöre bağlı olarak önemli oranda değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için: www.lexmark.com/yields. Kartuş etiketlerinde, ambalajlarında ve yazıcı aygıtı menüsü sayfalarında belirtilen verim, ISO tarafından test edilen nihai verimden belirgin ölçüde daha düşük olabilir. Lexmark'ın resmi verim beyanı için https://www.lexmark.com/en_us/products/supplies-and-accessories/iso-page-yields/color-laser-reports.html adresinde ISO verim raporlarını inceleyin. Görüntülenen verimin doğru olmasını sağlamak için aygıtınızda ürün yazılımını güncelleyin.

***Güvenilir Platform Modülü (TPM) bazı ülkelerde kullanılamaz.

*ISO/IEC 24734 (ESAT) uyarınca ölçülen yazdırma hızları. Daha fazla bilgi için: www.lexmark.com/ISOspeeds.

"Önerilen Aylık Sayfa Hacmi", müşterilerin Lexmark’ın ürün tekliflerini her ay cihazda yazdırmayı planladıkları ortalama sayfa sayısına göre değerlendirmelerini sağlayan bir sayfadır. Lexmark, ayda birkaç sayfa sayısının, sarf malzemeleri değiştirme aralıkları, kağıt yükleme aralıkları, hız ve tipik müşteri kullanımı gibi faktörlere bağlı olarak optimum cihaz performansı için belirtilen aralıkta olmasını önerir. 


Tüm bilgiler, önceden duyurulmaksızın değiştirilebilir. Herhangi bir hata veya eksiklikten Lexmark sorumlu tutulamaz.
Baskı Teknolojisi
Renkli Lazer
Baskı Boyutu
A4
Baskı Hızı (A4 Siyah)
En fazla 40 sayfa/dakika'ya kadar
Baskı Hızı (A4 Renkli)
En fazla 40 sayfa/dakika'ya kadar
Baskı Hızı Dubleks (A4 Siyah)
En fazla 30.5 sayfa yüzü/dakika'ya kadar
Baskı Çözünürlüğü (Siyah)
1200 x 1200 dpi, 4800 Renk Kalitesi(2400 x 600 dpi)
Baskı Çözünürlüğü (Renkli)
4800 Renk Kalitesi (2400 x 600 dpi), 1200 x 1200 dpi
İlk Sayfa Baskı Süresi (Siyah)
En Yüksek Hız 6.4 saniye'den az
İlk Sayfa Baskı Süresi (Renkli)
En Yüksek Hız 7 saniye'den az
Kağıt Besleme Kapasitesi
En fazla 650 sayfa 20 lbs veya 75g/m2
Kağıt Çıkış Kapasitesi
En fazla 300 sayfa 20 lbs veya 75g/m2
İşlemci
Quad Core 1.2 GHz
Standart Bellek
1024 MB
Maksimum Bellek
1024 MB
Sabit Disk
Var
USB Portu
Var
Ethernet Portu
Var
Kablosuz Ağ
Opsiyonel
Dokunmatik Ekran
Var
Aylık Maksimum Baskı Adedi
En fazla 120.000 Aylık Baskı Kapasitesi
Boyut (mm - Y x G x D)
413 x 479 x 489 mm.
Birlikte Gelen Siyah Toner
5.000 Sayfa Siyah Toner
Birlikte Gelen Mavi Toner
5.000 Sayfa Mavi Toner
Birlikte Gelen Kırmızı Toner
5.000 Sayfa Kırmızı Toner
Birlikte Gelen Sarı Toner
5.000 Sayfa Sarı Toner
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR