Lexmark MX632adwe Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı
Lexmark MX632adwe Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı
Lexmark MX632adwe Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı
Lexmark MX632adwe Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı
Lexmark MX632adwe Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı
Lexmark MX632adwe Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

Lexmark MX632adwe Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı (MX632adwe)

Fiyat : $1,599.00  + KDV
KDV Dahil : ₺63.140,99
TL Fiyat : ₺52.617,49(₺10.523,50 + KDV)
₺7.647,08 'den başlayan taksitlerle

Wi-Fi

Stok ve Fiyat bilgisi için lütfen mail atınız.

 

[email protected]

Açıklama

 

Ürün Broşürü için TIKLAYINIZ.

 

MX632adwe çok işlevli yazıcı (kopyalama/tarama/yazdırma/faks); olağanüstü performansı, güvenli tasarımı, 47 sayfa/dakikaya kadar* baskı hızı ve 31.000 sayfaya** ulaşan toner verimliliğiyle üretkenliğinizi artırır. İlk sayfayı hızlı yazdırma süresi, üstün yazdırma kalitesi ve kullanımı kolay dokunmatik ekran.

 

Tescilli teknoloji

Servisler, çözümler, donanım ve üretim yazılımları alanlarında sahip olduğumuz temel teknolojilerle, belgeniz, cihazınız ve ağınız arasındaki güvenlik açığı riskini azaltır ve sorunsuz bağlantılar kurarız​.

 

Tasarımıyla güvenli

Lexmark, sahip olduğu uzmanlıkla müşterilerin verilerini, cihazlarını ve ağlarını korumalarına yardımcı olur. Güvenlik ekosistemimiz, en karmaşık veri koruma zorluklarının üstesinden gelecek şekilde tasarlandı. Benzersiz bir dijital sistem parmak izi oluşturmak için yerleşik kimlik doğrulama, sistem bütünlük kontrolleri ve kriptografik özellikler içeren Güvenilir Platform Modülü'nü (TPM)*** de artık kullanıma sunuyoruz. TPM, Ortak Kriterler ve Federal Bilgi İşlem Standardı (FIPS) dahil olmak üzere en sıkı sektör ve ABD devlet güvenlik standartlarını karşılar.

 

Gelişmiş üretkenlik

Geliştirilmiş performansla üretkenliğinizi artırın. Dakikada 47 sayfaya kadar* baskı yapın ve tek taraflı taramada dakikada 49 görüntü, çift taraflı taramada ise dakikada 98 görüntüye ulaşan tarama hızlarıyla bilgilere hızlı bir şekilde erişin.

 

Sürdürülebilirlik

Energy Star®, Blue Angel, RoHS ve EPEAT® Silver sertifikalı. Modeller bugün olduğu kadar gelecekte de sürdürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Lexmark, en az %39 oranında PCR malzeme içeriği ve sürekli geliştirmeye odaklanan ürünleriyle geri dönüştürülmüş içerikler konusunda sektör lideridir. Bu seri ayrıca uzun ömürlü, sağlam ve atıkları azaltan özelliklerle tasarlanmıştır.

 

Yönetilebilirlik

Bu IoT özellikli cihazların kurulum, yapılandırma, sarf malzemesi yönetimi ve teşhis gibi işlevleri uzaktan yönetilebilir. Kablosuz özellikleri, her yerden erişime olanak tanırken uzaktan ürün yazılımı güncellemeleri en yeni uygulamalara ve güvenlik özelliklerine yükseltme işlemini kolaylaştırır. Mobil yazdırma uygulamamız sayesinde yazdırma işlerinizi yalnızca telefonunuza dokunarak uzak konumlardan kolayca izleyip yönetebilirsiniz.

 

Akıllı Tasarım

Her temas noktası, yoğun kullanıma karşı dayanıklı ve erişilebilirlik standartlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Çelik çerçeveler cihazı destekleyerek uzun süreli tutarlı performans ve dayanaklılık sağlar. Ürünler, uzun ömürlü bileşenlerle uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır ve bakım işlemi yalnızca birkaç aletle kolayca yapılabilir.

 

Kesintisiz profesyonel ürün desteği

Cihazlarımız, kolay kurulumdan ömür boyu yüksek hacimli yazdırmaya kadar kullanımı kolay ve sezgisel özelliklerle donatılmıştır.  Eğitim ve ürün desteği videolarından toner değiştirme gibi bakım işlemlerine yönelik basit renk kodlu kılavuzlara kadar üst düzey bir cihaz deneyimi yaşayın.  Yönetimli yazdırma hizmeti kullanan müşterilerimizin ortaya çıkabilecek sorunları önceden belirlemelerine ve önlemelerine yardımcı olabilecek filo teşhis işlemleri için tahmine dayalı analizler sunuyoruz.

 

 

** ISO/IEC 19752'ye göre, ortalama sürekli tek renklilerdeki verimin tek taraflı (simplex) modda bu sayfa sayısına kadar olduğu açıklandı. Gerçek verim, birçok faktöre bağlı olarak önemli oranda değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için: www.lexmark.com/yields. Döngüsel ekonomi ilkeleri kapsamında, Unison™ Toner içeren orijinal Lexmark sarf malzemeleri, Lexmark Toner Toplama Programı'nda (LCCP) geri dönüştürülmüş bileşenler içerebilir.

*ISO/IEC 24734 (ESAT) uyarınca ölçülen yazdırma hızları. Daha fazla bilgi için: www.lexmark.com/ISOspeeds.

***Güvenilir Platform Modülü (TPM) bazı ülkelerde kullanılamaz.

 

"Önerilen Aylık Sayfa Hacmi", müşterilerin Lexmark’ın ürün tekliflerini her ay cihazda yazdırmayı planladıkları ortalama sayfa sayısına göre değerlendirmelerini sağlayan bir sayfadır. Lexmark, ayda birkaç sayfa sayısının, sarf malzemeleri değiştirme aralıkları, kağıt yükleme aralıkları, hız ve tipik müşteri kullanımı gibi faktörlere bağlı olarak optimum cihaz performansı için belirtilen aralıkta olmasını önerir. 

Tüm bilgiler, önceden duyurulmaksızın değiştirilebilir. Herhangi bir hata veya eksiklikten Lexmark sorumlu tutulamaz.

 

 

Teknik Özellikler

Baskı Teknolojisi
Mono Lazer
Baskı Boyutu
A4
Fotokopi
Var
Tarayıcı
Var
Faks
Var
Baskı Hızı
En fazla 47 sayfa/dakika'ya kadar
Baskı Hızı Dubleks
En fazla 24 sayfa yüzü/dakika'ya kadar
Baskı Çözünürlüğü
1200 x 1200 dpi, 600 x 600 dpi, 1200 IQ (1200 x 600 dpi)
İlk Sayfa Baskı Süresi
En Yüksek Hız 6 saniye'den az
Kopyalama Hızı
En fazla 47 kopya/dakika'ya kadar
Kopyalama Hızı Dubleks
En fazla 24 sayfa yüzü/dakika'ya kadar
İlk Kopy. Kadar Geçen Süre
En Yüksek Hız 6.5 saniye'den az
Tarama Hızı (Siyah)
En fazla 49 / 52 Sayfa yüzü / dakika
Tarama Hızı (Renkli)
En fazla 39.9 / 42 Sayfa yüzü / dakika
Tarama Hızı Dubleks (Siyah)
En fazla 98 / 104 Sayfa yüzü / dakika
Tarama Hızı Dubleks (Renkli)
En fazla 79.8 / 84 Sayfa yüzü / dakika
Tarama Çözünürlüğü (Siyah)
600 x 600 dpi
Kağıt Besleme Kapasitesi
En fazla 650 sayfa 20 lbs veya 75g/m2
Kağıt Çıkış Kapasitesi
En fazla 250 sayfa 20 lbs veya 75g/m2
İşlemci
Quad Core, 1200 MHz
Standart Bellek
2048 MB
Maksimum Bellek
2048 MB
Sabit Disk
Var
USB Portu
Var
Ethernet Portu
Var
Kablosuz Ağ
Var
Dokunmatik Ekran
Var
Aylık Maksimum Baskı Adedi
En fazla 175.000 Aylık Baskı Kapasitesi
Boyut (mm-Y x G x D)
513.7 x 479 x 452.1 mm.
Birlikte Gelen Siyah Toner
5.000 Sayfa Siyah Toner
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR